Bayşanslı Bonus

Kombine Kupon

Elbette birçok kaçak iddaa sitesinde olduğu gibi, bu sitede de bayşanslı bonus anlayışı ile tanışacaksınız. Bu yazıda sizlere, verilen promosyonlar içerisinde kayıp promosyonları ve özel promosyonlar hakkında bilgi vereceğiz. Tabi ki bu siteye de para yatırdığınızda ve yatırdığınız parayı kullanıp, kaybettiğinizde, promosyon alma şansına sahip olacaksınız. Bahislere ve oyunlara para yatırıp kaybettiğinizde, alacağınız promosyon seçenekleri elbette ki bulunmaktadır. Sizlere bu yazıda ilgi çekici promosyonları tanıtacağız.

Giriş Yap!

 

Bayşanslı Yılbaşı Çekiliş Fırsatı

Bu sitenin çok özel promosyon seçenekleri bulunmak ile birlikte, yeni kampanya ile karşınıza çıkarılan promosyon seçeneği, bayşanslı yılbaşı çekiliş fırsatı olacaktır. Tabi burada ödül havuzu meydana getirilmiştir. Ancak çok farklı hediyelerin verildiği görülmektedir.

1 kişiye 13 inç macbook pro touch bar 256 gb,

2 kişiye apple iPhone 13 pro max,

5 kişiye apple ipad pro 12,9 inç,

4 kişiye burberry BU 10010 kol saati,

10 kişiye Amazon alexa,

10 kişiye Sony PlayStation 05,

20 kişiye 1.000 TL bonus,

25 kişiye 500 TL bonus,

30 kişiye 250 TL bonus ve

Herkese, çekilişe katılan herkese 30 EGT FS verilmektedir.

Oldukça ilgi çekici bir promosyondur. Tabi ki çekilişe katılım sağlamak gerekecektir. Çekilişe katılım sağlamak için, tek seferde en az 250 TL değerinde yatırım yapılmalıdır. Fakat her yatırım için, 1 adet bilet kazanılacaktır. Lakin tek seferde 250 TL yatırdıktan sonra, her yatırım işleminde en az 100 TL ya da üzerinde para yatırır iseniz, yeniden 1 bilet, çekilişe katılmak amacıyla 1 bilet elde etme şansına sahip olacaksınız.

Bayşanslı Arkadaş Bonusu

Tabi ki ilgi çekici promosyonlar verilmeye devam etmektedir. Tabi bayşanslı bunlardan bir tanesi de, bayşanslı arkadaş bonusu olarak hazırlanmıştır. 100 TL değerinde verilmektedir. Lakin davet ettiğiniz arkadaşın en az 250 TL ya da üzerinde para yatırması gerekecektir. Ancak tek seferde 100 TL tutarında para kazanma şansına sahip olacağınız bir promosyon seçeneği olduğu görülebilmektedir. Öncelikle Bayşanslı güncel giriş adresine tıklayınız.

Bayşanslı Yatırım Promosyonları

Bayşanslı bonus anlayışında, birde yatırım promosyonları ya da bayşanslı yatırım promosyonları bulunmaktadır. Fakat minimum seviye % 30 seviyesine düzeyine kadar çıkabilmektedir. Ancak 100 TL yatırırsanız, 30 TL yatırım promosyonu alma şansına sahip olabilirsiniz.