Bayşanslı Güncel Giriş

Kombine Kupon

Yurtdışı kökenli ya da Avrupa merkezli bir site olarak karşınıza çıkan bayşanslı BTK kararı ile engellenmiş, bayşanslı güncel giriş ifadesinin Türkiye için, Türkiye ip adresleri için tekrarlandığı görülmüştür. Bu yönde bir adres değişiminin hiçbir etkisi yani kullanıcılar üzerinde hiçbir etkisi bulunmayacaktır.

Giriş Yap!

 

Bayşanslı Güncel Adresinde Hesabınız Geçerlidir

Site kapatıldığında, giriş problemi yaşandığında, yeni giriş adresini kullanacaksınız. Bayşanslı güncel adresinde hesabınız geçerlidir. Aynı bilgiler ile yeniden hesap açma başvurusu yapmayın, kabul edilmez. Aynı bilgiler ile yeni adresi üzerinden siteyi açacaksınız. Şifre, kullanıcı adı ile hesabınıza erişeceksiniz. Hesabınız üzerinden tüm hizmetleri kullanacaksınız. Müşteri hizmetleri size ulaşıp, adres değişti, bilgi güncellemesi yapın, müşteri hizmetleri size ulaşıp, adres değişti, belge gönderin şeklinde bir talep bildirmez, böyle bir uygulama yoktur. Sadece internet sağlayıcılarına yazdığınız adres konusunda güncelleme yapılacaktır. Hesabınız aktiftir. Sizin tarafınızdan ya da site tarafından, gerekçeler ile birlikte, üyelik iptali yapılana kadar her adres değişiminde aynı hesabı kullanacaksınız.

Bayşanslı Güncel Adresinde Paralarınız Hesaptadır

Endişelenmeyin, adres değişiminde finansal varlıklarınıza bir etki olmayacaktır. Bayşanslı güncel adresinde paralarınız hesaptadır. Siz sadece internet sağlayıcılarına, sitenin yeni ve güncel giriş adresini yazın. Kullanıcı adı, şifre bilginizi yazıp, giriş butonuna basın. Fakat yatırmış ve kullanmamış iseniz, yatırdığınız para hesaptadır, yatırmış kullanmış ve para kazanmış iseniz, kazandığınız para hesaptadır. Ancak bu paraların kaybolması, bu paraların silinmesi, bu paraların sıfırlanması gibi bir durum elbette söz konusu olmayacaktır. Yeni adres bayşanslı ile yeniden iddia, yeniden oyun oynayıp kazanabilirsiniz. Yeni adres ile kurallar dahilinde, hemen para çekme talimatı verebilirsiniz.

Bayşanslı Güncel Adresinde Kuponlarınızda Geçerlidir

Bayşanslı güncel giriş şeklinde belirleme yapılması, kapatılan adresine yaptığınız kuponları etkilemez. Lakin Bayşanslı güncel adresinde kuponlarınızda geçerlidir. Kazanan kuponlar ilgili bölüme gönderilmiştir, para hesaba yatırılmış olacaktır. Kaybeden kuponlar ilgili bölüme gönderilmiştir. Tabi takip edebilirsiniz. Ancak kapatılan adresi ile yaptığınız kupon devam ediyor ise yani açık pozisyonunda bulunabilirsiniz. Lakin bu konuda da endişelenmeyin, halen devam ediyor ise, hesabınıza yeni adres, güncel adres ile erişin. Fakat devam eden kuponlar bölümüne bakın. Herhangi bir hak kaybına ya da mağduriyete uğramadığını göreceksiniz.