Gomis’ten Galatasaray İtirafı Geldi!

Al Hilal eski başkanı Sami Al Jaber, Galatasaray ile ilgili şok edici itiraflarda bulundu. Sami Al Jaber; “Galatasaray’dan Gomis’i istediğimizde satacaklarına inanmıyordum. ‘Olur’ dediklerinde çok şaşırdım. Galatasaray, FFP yüzünden sıkıntı da olmasaydı, onu zaten alamazdık.” Şeklinde konuşmalarla ses getirdi.

Bayşanslı
Bayşanslı

Gomis: ‘’Galatasaray Bizi Çok Şaşırttı!’’

Geçen sene sezon liginde, 29 gol attıktan sonra tarih yazan ve şampiyonluk aldıktan sonra zam talebi ile kriz yarattığı iddia edilen oyuncu Bafetimbi Gomis’in sezon başında Galatasaray Haberleri ile anlaşması sonlandırılmıştı. Sarı kırmızılı takım taraftarlarını üzen bu gelişme sonrasında Gomis’ten Galatasaray ile ilgili açıklamalar da gecikmedi.

Suudi Arabistan Kulübü Al-Hilal’e Transfer Oldu!

34 yaşındaki deneyimli futbolcunun Suudi Arabistan kulübü Al-Hilal’e transfer olması oldukça şaşırtmıştır. 34 yaşındaki profesyonel futbolcunun takımdan ayrılma bayşanslı sebebinin yankıları ise hala susmuş değil. Bu sezon oynadığı 25 maçın 20’sinde gol atan Gomis’in Al-Hilal transfer olmasında büyük katkıları olan eski başkan Sami Al Jaber, ülke basınına oldukça ses getiren açıklamalarda bulundu. Jaber yaptığı açıklamalarda deneyimli oyuncu Gomis’i G.Saray’dan nasıl aldıkları hakkında şunları kaydetti: “Galatasaray’dan Bafetimbi Gomis’i istediğimizde satacaklarına inanmıyordum. ‘Olur’ dediklerinde çok şaşırdım. Galatasaray, UEFA Finansal Fair Play şartları yüzünden sıkıntı da olmasaydı, onu zaten alamazdık. Türkiye’de bazı kulüplerin UEFA Finansal Fair Play konusunda sıkıntıları var. Zamanında yıldız oyuncuları kadrosuna kattılar.’’ Dedi. Sözlerine şu şekilde devam eden Al Hilal eski başkanı Sami Al Jaber;  ‘’ Gomis, G.Saray’ın en elit oyuncusuydu. Gomis çok nadir bulunan bir oyuncu. Saha içinde ve saha dışında inanılmaz bir şekilde takıma katkı veriyor.” Dedi. Daha Fazla Galatasaray Haberleri için BayŞanslı Şikayet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

‘’Geniş bir ekibim var. Ekiple özel çalışmalar yapıyorum.!’’

Deneyimli oyuncunun kusursuz performansı hakkında ise şu ifadeleri kullandı: “Marsilya’dan beri yanımda olan özel bir koçu Suudi Arabistan’a getirdim. Geniş bir ekibim var. Ekiple özel çalışmalar yapıyorum. Bunun karşılığını da sahada en iyi şekilde alıyorum. ” dedi.  Gomis’in ekibinde Galatasaray forması taşıdığı süreçte tanıştığı bazı Türk antrenörlerin olduğu da konuşulanlar arasında. Gomis, arada bir Galatasaray Haberleri ile ilgili de bazı paylaşımlar yapıyor.

Futbol alanının çeşitli avantajları, açıklamaları ve haberleri için buraya da bakabilirsiniz.